PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE - UPOZORNĚNÍ

15.3.2020 10:16 / Eva Grohmanová

UPOZORNĚNÍ

Z DŮVODU PANDEMIE KORONAVIRU ZAJIŠŤUJE MATEŘSKÁ ŠKOLA PROVOZ POUZE PRO DĚTI RODIČŮ,KTEŘÍ SI OPRAVDU NEMOHOU PONECHAT DÍTĚ DOMA, ANI ZAJISTIT NÁHRADNÍ HLÍDÁNÍ.

RODIČE, KTEŘÍ ČERPAJÍ MATEŘSKOU ČI RODIČOVSKOU DOVOLENOU, NEPRACUJÍCÍ,ČERPAJÍCÍ TZV. OŠETŘOVNÉ NA DÍTĚ ZŠ A DALŠÍ, PONECHTE SI DĚTI DOMA DO ODVOLÁNÍ!

Preventivní opatření v MATEŘSKÉ ŠKOLE

UPOZORNĚNÍ

ŽÁDÁME RODIČE, ABY NEPOSÍLALI DÍTĚ S KAŠLEM, RÝMOU, NEVOLNOSTÍ APOD. DO KOLEKTIVU ZDRAVÝCH DĚTÍ A

ZATÍM ZDRAVÉHO PERSONÁLU MŠ.

DĚKUJEME VŠEM ZA RESPEKT K PERSONÁLU MATEŘSKÉ ŠKOLY!