Zahradní slavnost 21. června 2023, rozloučení s předškoláky

21.6.2023 20:57 / Eva Grohmanová

Dnes jsme společně na naší školní zahradě přivítali léto, konala se tam totiž Zahradní slavnost.
Dnes jsme společně na naší školní zahradě přivítali léto, konala se tam totiž Zahradní slavnost. Začali jsme vystoupením našich nejstarších předškoláků, které jsme pasovali na školáky. Pak se o zábavu našich dětí postarali klauni z Balónkova - děti tančily, zpívaly a řádily, pochutnaly si na sladkostech, které pro ně upekly paní kuchařky a nakonec si mohly nechat namalovat něco na obličej. Kdo neměl chuť na něco sladkého, opekl si párek nebo klobásku.
K tomu si mohl pochutnat na chlebu, který nám darovala Rychvaldská pekárna - moooc děkujeme. Myslím, že jsme si všichni užili odpoledne na školní zahradě a hlavně jsme rádi, že jsme ani nezmokli.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies