Sportovní dopoledne a rozloučení se školáky 2021

27.6.2021 19:25 / Eva Grohmanová

Ve čtvrtek 24. června jsme dopoledne sportovali na školní zahradě, plnili jsme různé úkoly na deseti stanovištích -procvičili jsme si hod šiškou na cíl i házení zavěšeným kruhem, skok do dálky, přeskoky překážek, chůzi po kmenech, hledali jsme "poklad" v písku, chodili po kamenech, skládali puzzle, museli jsme zdolat překážkovou dráhu v ploutvích, lezli po lanovém žebříku...pořádně jsme si protáhli svá těla?.Pak jsme se rozloučili s našimi nejstaršími kamarády a pasovali je na školáky...Všechny děti dostaly medaili a diplom za celoroční plnění úkolu v projektu Se sokolem do života...Děti, které byly nemocné o nic nepřijdou, všechny odměny na ně čekají ve školce...???