Setkání s paní Zuzanou Pospíšilovou

7.4.2022 19:06 / Eva Grohmanová

Dnes k nám do školky přijela paní spisovatelka Zuzana Pospíšilová...

Paní spisovatelka nám ukázala spoustu svých knih, z některých nám přečetla krátké ukázky. Vyprávěla o tom, jaké jsou knihy - tlusté, tenké, podle toho, kolik mají stránek...Jsou barevné, mají různé vazby, jsou v nich pohádky, příběhy, básničky a obrázky do nich kreslí ilustrátoři...O tom všem jsme si povídali.

Dokonce se nás ptala, čím bychom chtěli být až budeme dospělí a pak na některá povolání dala ostatním dětem hádanky...Víte, že paní Pospíšilová napsala více než 250 knih pro děti?

Na závěr jsme si předali dárečky, dostali jsme knihu "Hádám, hádáš, hádáme".