Námořníci - piráti - Na palubu!!!

20.6.2019 19:54 / Eva Grohmanová

NÁMOŘNÍCI, PIRÁTI, NA PALUBU!!! Dnes odpoledne jsme se sešli na naší školní zahradě, abychom si zahráli na námořníky a piráty a plnili úkoly, abychom získali části papírového puzzle - mapy...které jsme museli poskládat, nalepit a pak nás čekala odměna..Ale to hlavní - Rozloučili jsme se se školáky - totiž ..vlastně jsme povýšili naše plavčíky...

NÁMOŘNÍCI, PIRÁTI, NA PALUBU!!! Dnes odpoledne jsme se sešli na naší školní zahradě, abychom si zahráli na námořníky a piráty a plnili úkoly, abychom získali části papírového puzzle - mapy...které jsme museli poskládat, nalepit a pak nás čekala odměna..Ale to hlavní - Rozloučili jsme se se školáky - totiž ..vlastně jsme povýšili naše plavčíky...


SKONČILI JSME JASNÁ ZPRÁVA,
TEĎ UŽ NAŠE ŠKOLKA MÁVÁ NÁM,
MUSÍME JÍT ZASE O DŮM DÁL…

ČEKÁ NA NÁS VŠECHNY ŠKOLA,
Z DÁLKY UŽ NÁS TIŠE VOLÁ, POJĎ DÁL,
VE ŠKOLCE SI SVOJE VĚCI SBAL.

AKTOVKU UŽ TAKY MÁM,
VÍM, CO DO NI DÁM,
POUZDRO, SLOŽKY, SEŠITY, …VŠAK TO ZNÁM...
TUŽKY, PERO, PASTELKY,
NŮŽKY OSTRÉ MÁM,
VŠECHNY VĚCI DO POUZDRA SI DÁM…VZORNĚ DÁM..


Myslím,že jsme si to užili, i počasí nám přálo...

PS:Protože se vybila baterie fotoaparátu, nemáme foto z opékání párků - pokud nějaké máte, předejte na modré třídě - zveřejním je..Děkuji...

Soubory ke stažení