Karneval 2019

7.4.2019 16:52 / Eva Grohmanová

V pátek 5. dubna se v jídelně ZŠ Mendelova konal odpoledne karneval. Od 15. hodiny přicházely děti se svými rodiči a od 15,30 hodin se o zábavu starala kouzelnice Radana...tancovalo se a soutěžilo. Bylo připravené bohaté občerstvení pro děti i rodiče...Děti s rodiči mohli navštívit fotokoutek a na památku si rovnou odnést snímek.
        Děkujeme všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě karnevalu - především p. Klaputové, Kožušníkové, p. Surzynovi a mnoha dalším ochotným rodičům, kteří napekli bábovky, muffiny, kteří koupili dárečky do tomboly, pomohli s přípravou sálu i s úklidem...Raději nebudu už nikoho jmenovat, protože bych určitě nemohla vyjmenovat všechny a na někoho bych zapomněla...všem patří velké DÍK...Pokud máte pořízené hezké fotečky z této akce a chcete se o ně podělit s ostatními, předejte je v modré tídě a my je zveřejníme...DĚKUJEME a těšíme se na další spolupráci..!!!