KAMÍNKOVÁNÍ

12.3.2021 11:23 / Eva Grohmanová

Milé děti ze

Milé děti ze

školky, naši milí žáci, rodiče, babičky, tetičky, paní učitelky, asistentky, kuchařky, paní uklízečky, pane školníku a další - pojďte s námi malovat na kamínky! Mendeláci malují kamínky pro děti ze Studny a naopak. Na kamínky se dá malovat nejlépe akrylovými barvami, ale můžete zkusit i temperky nebo centrofix. Kamínky nemusíte lakovat - nalakujeme je za vás. Všechno důležité se dozvíte v letáčku, případné dotazy pište na náš facebook. Těšíme se! Prosíme rodiče a děti, aby kamínky přinesli do školy.

Přeji hezké dny, Barbora Knápková, psycholožka.