JAK SI SPRÁVNĚ ČISTIT ZOUBKY...?

27.7.2017 13:15 / Eva Grohmanová

Ani o letních prázdninách jsme se ve školce nenudili.

Přijely k nám dvě studentky zubního lékařství

a učily nás čistit si zuby...Ne že bychom to neuměli,

ale nějaké chybičky tam byly...

                Ani o letních prázdninách jsme se ve školce nenudili. Přijely k nám dvě studentky zubního lékařství a učily nás čistit si zuby...Ne že bychom to neuměli, ale nějaké chybičky tam byly...Víme, jak správně držet zubní kartáček, jak s ním kroužit v ústech, kolik máme dát zubní pasty...Viděli jsme velký model našich zubů, na kterém jsme si vyzkoušeli jejich čištění...V krátkém pohádkovém příběhu jsme viděli, jak vypadá zkažený zub...

             Nakonec jsme si rozdali obrázky zoubku a kartáčku, který si mladší děti vykreslily a starší děti si procvičily vypíchávání...Bylo to skvělé dopoledne...

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies